Skladovací systémy

Spolehlivost a efektivita pro systémy vnitřní logistiky

I na systémy vnitřní logistiky rostou požadavky na ekologické chování a snižování spotřeby energie s ohledem na klimatické změny a energetickou politiku.

Proto mnoho firem se snaží přejít na úsporný provoz elektrických manipulačních zařízení, např. s elektrickým- nebo hybridním pohonem, kde se při nižší spotřebě dosahuje vyšších výkonů.

Tato zařízení jsou nejenom významně tišší a ekologická, nýbrž jsou zvláště spolehlivá, více zatížitelná a energeticky efektivnější.

Výkonné pohonné baterie disponují vysokou kapacitou a krátkými nabíjecími cykly. Schaltbau nabízí osvědčené nabíjecí konektory a stykače baterií, které splňují nejnovější požadavky na moderní průmyslové vozíky.

Konektory pro nabíjení vysokozdvižných vozíků


Warning: file_get_contents(https://www.schaltbau.com/en/applications/material-handling/charging-connectors-for-electric-industrial-trucks/?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/domains/schaltbau.cz/web/public/www/class/external/simple_html_dom.php on line 81 Fatal error: Call to a member function find() on a non-object in /home/domains/schaltbau.cz/web/public/www/pages/cs/skladovaci-systemy.php on line 94